فروش وتولیدانواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی ، دامی و باغبانی
مازندران ، جویبار ، بحر خزر
011-42542368
0911-1513315
011-42542370
شنبه - پنج شنبه: 07:30 - 18:00

مدیریت

 
سید اسماعیل شریف زاده
مدیریت مجتمع تولیدی صالح شمال : آقای سید اسماعیل شریف زاده
 

ما متخصص هستیم

مجتمع توليدی ادوات كشاورزی و دامداری صالح شمال با بيش از نيم قرن فعاليت مستمر در زمينه طراحی و توليد انواع ادوات و دنباله بندهای ماشين الات كشاورزی با هدف رشد و توسعه صنعت كشاورزی و بهره گيری از تكنولوژی روز دنيا در جهت مكانيزاسيون كشاورزی در خدمت كشاورزان ايران عزيز می باشد.

مرحوم حاج سيد ابراهيم شريف زاده ( پدر صنعت جويبار ) موسس و بنيانگذار مجتمع كه از پيشكسوتان توليد ادوات و دنباله بندهای كشاورزی بوده، كه با بررسي نياز كشاورزان منطقه، با طراحي و ساخت انواع ادوات كشاورزی و دامداری تحولی عظيم در زمينه مكانيزاسيون كشاورزی در منطقه و كشور به وجود آورده است.

همچنين چندين بار به عنوان نماينده صنعتی به كشورهای پيشرفته صنعتی چون ايالات متحده امريكا،اسپانيا، فرانسه، هلند، هندوستان و كشورهای حاشيه خليج فارس و... اعزام شد و موفق به دريافت لوح تقدير و نشان لياقت و دانشنامه گرديد.

مهمترين اين افتخارات دريافت دانشنامه معتبر دانشگاه ايلنيويز امريكا بود كه قابليت و توانايی هاي او را به عنوان يك مخترع بيش از بيش شناساند و نامش را بلند آوازه ساخت.اين مجتمع برای اولين بار با طراحی و ساخت چرخ چنگال به منظور آماده سازی زمينهای شاليزاری زمينه ورود تراكتور به شاليزارها را فراهم ساخت.

اين مجتمع با توليد ادوات و دنباله بندهای تراكتور و تيلر ضمن برخورداری از بالاترين كيفيت و استانداردهای لازم و رضايت كشاورزان گامی مفيد و موثر در رشد و توليد محصولات كشاورزی برداشته است.

در راستای اهداف بلند اين مجتمع و نگاهي گذرا از وضعيت سنتی به صنعتی بر آن شديم كارخانه ای را در شهرك صنعتي جويبار احداث و با استفاده از پيشرفته ترين دستگاههای صنعتی و بهره گيری از متخصصين برجسته و كارگران ماهر مبادرت به توليد بيش از سی نوع محصول نمائيم.

 

و با توجه به بالا بودن کیفیت محصولات تولیدی موفق به اخذ گواهی آزمون و تائیدیه تست از موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشور شده ایم که نشانگر استاندارد بودن تولیدات این مجتمع می باشد.

این مجتمع با طراحی و ساخت انواع دنباله بندها شامل انواع گاوآهن ، دیسک ، تریلی ، سمپاش ،چرخ چنگال و آسیاب و میکسر و دیسک تیلر ... در خدمت کشاورزان عزیز است.محصولات تولیدی علاوه بر منطقه و استان مازندران به سایر استانهای کشور صادر می گردد. ضمناً با توجه به مرغوبیت کالاهای تولیدی به سایر کشورهای همجوار و آفریقایی صادر گردیده است.

كار و تلاش هوشمندانه ، توجه و دقت در برآورده ساختن نيازهاي كشاورزان عزيز ، انتقاد پذيري و تلاش در جهت رفع معايب و نواقص موجود و همچنين بالا بردن بهره وري و دنباله بندهاي كشاورزي و دامداري سر لوحه کاری این مجموعه بوده است که جهت رفاه حال كشاورزان، باغداران و دامداران عزيز اقدام به افتتاح فروشگاه لوازم يدكي ، نمايشگاه و فروشگاه ماشين آلات و ادوات كشاورزي و يك واحد كاملا تخصصي جهت ارائه خدمات گارانتي و سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات و ادوات كشاورزی در مركز جويبار نموده ايم.

كليه محصولات صالح شمال داراي يك سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.افتخار ما اعتماد شما عزيزان می باشد.ما همواره آماده پاسخگويی به تمام نيازهاي بالقوه شما می باشيم.

متخصصین ما

جوایز دریافت شده

با سالها تجربه در زمینه تولید ادوات کشاورزی
بالاترین کیفیت و خدمات تولیدی در ادوات کشاورزی و دامی